AnimeGirlFan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o adevarata fana ANIME?Atunci ai venit in locul potrivit!Aici poti discuta despre orice ANIME!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Chrono ( from Chrono- Cruciada)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BlackAng3l
Admin
Admin
BlackAng3l


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 27
Localizare : A world of imagination.. In my mind ..
Respectarea regulilor : Chrono ( from Chrono- Cruciada) 111010
Data de inscriere : 23/02/2009

Chrono ( from Chrono- Cruciada) Empty
MesajSubiect: Chrono ( from Chrono- Cruciada)   Chrono ( from Chrono- Cruciada) EmptyMar Mar 03, 2009 11:08 am

ehh am sa incerc sa scriu cat mai multe despre el :X:X:X:X mai tarziu acum acupoata cu cublul de pe desenatori :-l Suspect
Sus In jos
Sakura-chan
New Member
New Member
Sakura-chan


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Joburi/Distractii : Salut:Numele meu este Evelina si Lorena puteti sa imi ziceti evi sau lore.Mie imi place te si saaies in oras sa bat baieti cu fite si sa fac foarte multe cumparaturi
Stare de spirit : Bn
Data de inscriere : 02/02/2010

Chrono ( from Chrono- Cruciada) Empty
MesajSubiect: Re: Chrono ( from Chrono- Cruciada)   Chrono ( from Chrono- Cruciada) EmptyMar Feb 02, 2010 11:34 am

Am si eu un caracter ce imi place:
Shugo Chara
Uam Hinamori este un student la Seiyo elementar, în cazul în care ea are reputaţia de a fi "cool şi condimentat" cu toate acestea, personalitatea sa reala este cea a unui extrem de timid şi uşor de intimidat fata. One night Amu makes a wish that she would have the courage to be reborn as her "would-be" self. Într-o noapte Amu face o doresc ca ea ar avea curajul de a renaşte ca ei "s-ar-fi" de sine. The next morning Amu finds three brightly colored eggs—red, blue, and green—in her bed. A doua zi dimineaţă Amu constată trei ouă viu colorate-roşu, albastru şi verde-in patul ei. Each egg eventually hatches into a Guardian Character: Ran, Miki, and Su. Fiecare ou în cele din urmă trape într-un caracter Guardian: Ran, Miki, şi Su. Guardian Characters are angel-like beings that aid a person into becoming their "would-be" selves and fulfill the person's dreams. Caracterele sunt Guardian Angel-ca fiinţe că ajutoarele de o persoană în devenind lor "ar-fi" înşişi şi împlini visele persoanei în cauză. The Guardian Characters accomplish this by giving encouragement and advice, but they can also temporarily change a person's personality and abilities. Caracterele Guardian realiza acest lucru prin care încurajează şi consiliere, dar pot schimba temporar, de asemenea, personalitatea unei persoane şi abilităţile. With the Guardian Characters, Amu's life becomes much more complex as she now struggles to deal with her new personalities and the Seiyo Elementary Guardians—a student council group where each member has their own Guardian Character—who recruits Amu to search for and seal the X eggs and X Characters, corrupted forms of people's dreams. Cu personajele Guardian, viaţa Amu devine mult mai complex, deoarece ea acum se luptă pentru a face faţă cu personalitati noua ei şi Seiyo Gardienilor elementar-un grup de studenţi a Consiliului în cazul în care fiecare membru are propriul lor Guardian caractere, care recrutează Amu pentru a căuta şi sigiliul X ouă şi Caractere X, forme coruptă din visele oamenilor.
Sus In jos
 
Chrono ( from Chrono- Cruciada)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chrono ( Chrono from Chrono- Cruciada)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeGirlFan :: Fisa Persona :: Fisa Personajului-
Mergi direct la: